Hakkımızda

AFE MİMARLIK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İNŞAAT EMLAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Yaptığımız işin sadece bina üretmekten daha fazlasının olduğunun farkındayız, bu nedenle insan odaklı, efektif, ekonomik ve sürdürülebilir yaşam alanları tasarlayarak hayatınıza değer katıyoruz. İnsan odaklı mimari projelerimizle, bilimin ışığında, felsefemizin hayat bulmasını sağlıyoruz… Mimari projelerimizde karmaşadan uzaklaşarak, sadeliğin mükemmelliğine ulaşmaya çalışıyoruz.

Biz demeyi başarmış, uzman, deneyimli ve yaratıcı mimar, iç mimar, peyzaj mimarı ve tekniker ekibimizle felsefemizi yansıttığımız, AVM, otel, hastane, üniversite binaları, toplu konut ve ofis projelerini 2002’den bu güne kadar sürdürmekteyiz.

Yapmış olduğumuz mimari projelerde iç mimari ve peyzaj mimari hizmetlerini de sunmaktayız. Yasal şart ve mevzuatların çok ötesinde kriterlerimizle müşteri memnuniyeti ve insan odaklı çalışmalarımızla dün olduğu gibi yarında sizler için “geleceği tasarlamaya” devam edeceğiz…

Müşteri Memnuniyeti

Afe Mimarlık müşteri ve nihai faydalanıcı memnuniyetini her daim on planda tutarak tüm taahhütlerimizin arkasında olmaktır.

Ülke Ekonomisine Katkı

Afe Mimarlık ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamaktır. Sadece yurt içi değil yurt dışı projeleride bulunmaktadır.

Bilim ve Teknolojiyi Takip Etme

Afe Mimarlık bilim ve teknolojideki gelişmeleri sürekli takip ederek proje kalite düzeyinin ve is verimliliğinin arttırılmasıdır.

Yeni Nesil Teknolojiye Uygun

Afe Mimarlık tüm mühendislik ve mimari projeler dünya çapında kullanılan yazılımlara uygun bilgisayar ortamında yapılmaktadır.